Home Sektörel İç giyimin önde gelen markası SUWEN’in reklam yüzü Melisa Aslı Pamuk oldu “İçimde SUWEN var”

İç giyimin önde gelen markası SUWEN’in reklam yüzü Melisa Aslı Pamuk oldu “İçimde SUWEN var”

by ekonomifinansajansi

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası SUWEN’in yeni reklam filmi “İçimde SUWEN var” teması ile yayınlandı. Başarılı oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un rol aldığı filmde kadınların her anlarında özgürce davranarak, özgüvenli bir şekilde yaşayabilecekleri mesajı vurgulandı.

Melisa Aslı Pamuk ile SUWEN’in tasarımlarına hayat veren reklam filmi kampanyasında, her bedene, her tarza uygun model ve renk seçenekleri dikkat çekti. Şık, cesur, iddialı ve rahat tasarımlarıyla her yaş grubu için ürün sunan SUWEN bu yeni reklam filminde kadınların özgürlük alanlarını genişleterek cesur ve güçlü kadını anlattı.

SUWEN Satıştan ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dilek, kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Lokomotif ürün grubumuz iç giyim dünyasına sektörümüzden daha farklı bir biçimde yaklaştığımızı düşünüyorum. Farklı yaş, beden ve vücut tipindeki kadınların ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden karşılıyoruz. Bu manada bağımsız bir araştırma şirketi tarafından düzenlenen çalışma ile deneyenlerin %94’ünün SUWEN sütyeni tavsiye ettiğini memnuniyetle öğrenmiş bulunmaktayız. Hem ürünlerimizde, hem reklam filmimiz ve iletişimimizde klişeleşmiş kalıplardan uzaklaşarak, kadınların her anlarında özgürce davranarak, özgüvenli bir şekilde yaşayabileceklerini göstermeye gayret ediyoruz.”

İçimde SUWEN Var x Melisa Aslı Pamuk Reklam Kampanyası Künye:

Reklam veren: SUWEN

Reklam veren marka ekibi: Can Dilek, Elif İsmailoğlu

Reklam Ajansı: Rafineri

VP Creative: Ayşe Bali

Kreatif Direktör: Gizem Şengüler

Yaratıcı Grup Başkanı: Pelin Ün

Yaratıcı Ekip: Aleyna Korkmaz, Emel Karadeniz

Müşteri Ekibi: Ekin Kutevu, Edvina Gülzari, Büşra Gülal, Çağla İshak, Bartu Suvancı

Stratejik Planlama: Zühre Erdoğan, Ege Ayakduran

Prodüksiyon Ekibi: Şafak Serter, İpek Savaş

Yönetmen: Aslı Çelikel

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Post Prodüksiyon: İmaj

Suwen Hakkında: 2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim ve plaj giyim (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları yılda yaklaşık 9 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır. Suwen, Deloitte 2020 Sektör Raporu’na göre mağaza sayısı artışında en hızlı büyüyen marka konumunda bulunmaktadır. Suwen, kendi markası ve tasarımı ile ulaşılabilir fiyatlar, kaliteden ödün vermediği fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır. Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra ana ihracat pazarı Ortadoğu ve Körfez Bölgesi ile orta ve uzun vadede Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya pazarlarında da büyümeyi hedeflemektedir.

 

 

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment