Home Gündem Doka Kültür ve Yaşam Akademisi eğitimleri devam ediyor

Doka Kültür ve Yaşam Akademisi eğitimleri devam ediyor

by ekonomifinansajansi

Kurulduğu günden itibaren 10 farklı konuda gerçekleştirdiği eğitimlerle 250 kişiye ulaşan Doka Kültür ve Yaşam Akademisi, mart ayında da bilgiyi arayanların, gerçeği sorgulayanların buluşma noktası olmaya devam ediyor. Serhan Bali ile Klasik Müzik-Barok Dönem, Sinem Gönç ile Blockchain, Metaverse ve NFT, Taner Bozkurt ile Teknik Analiz ve daha pek çok konu yeni eğitim programları ile ele alınacak.

Bulunduğumuz coğrafyaya uyum sağlamak için köklerimizi daha iyi bilmeliyiz bilincinden hareketle, bir sivil toplum hareketi olarak Belkıs Dorum tarafından kurulan Doka Kültür ve Yaşam Akademisi, alanında öncü profesyonel eğitmenlerin öncülüğünde sanat ve siyaset tarihinden, blockchain ve metaverse konularına kadar eğitim, seminer ve atölye çalışmalarına devam ediyor.

Serhan Bali Anlatımıyla Barok Müzik Dönemi

Sanatın muazzam bir dönüşüm yaşadığı Barok Dönem, opera, kantat, oratoryo gibi vokal müzik ve konçerto, süit, sonat gibi çalgı müziği türleri besteciler tarafından en fazla eser bestelenen türler olmuştur. İtalyan, Fransız ve Alman besteciler özgün ekoller yaratmışlar ve bestecilerin birbirlerini etkilemeleri sonucunda Avrupa çapında kozmopolit bir müzik de ortaya çıkmıştır. Mimari ve resimdeki Barok Dönem unsurlarının aynı dönemin müziğine yansıma şekillerini ve müzikte bu yıllarda ortaya çıkan türleri inceleyecek olan Serhan Bali’nin eğitimi 7 Mart Pazartesi günü 39 Kalamış Otel’de 11.30 – 13.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Dijitalleşen Dünya İçin En Güncel Eğitimler

Yeni düzende merakla takip ettiğimiz dijital paralardan, hayatımızda kısa sürede yer alacak uygulamalara kadar dijital dönüşümü merkeze alan Sinem Gönç, eğitimlerinde ele aldığı Yeni Dünya Düzeni ve Blockchain, Blockchain Üzerindeki Ödül “KRİPTOPARALAR”, NFT Nedir? Blockchain ve Sanat, Metaverse ve Blockchain konularıyla Yeni Dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Sinem Gönç’ün anlatımıyla gerçekleştirilecek eğitimler, 10 Mart tarihinden itibaren her Perşembe online olarak düzenlenecek.

Kripto Para, Borsa ve Forex piyasalarını kapsayan “Temel ve Teknik Analiz” adı altında Taner Bozkurt eğitimiyle ilk olarak teknik analizin okuma yazması öğretiliyor. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye Temel ve Teknik Analiz eğitimi verilen seminerde, tüm para piyasalarında kullanılabilecek tekniklere hâkim olmanın yanı sıra risk yönetimi ile pozisyonları en doğru şekilde yönetilebilecek kapasiteye gelinmesi sağlanıyor. Katılım sağlayan herkese “Ömür Boyu Destek Garantisi” verilen eğitim, 5-6 Mart tarihlerinde 09.30 – 18.00 saatleri arasında Akasya 3.Kat Alenen Sanat’da sınırlı katılım ile gerçekleştirilecek.

Kişisel gelişim seminerlerini takip etmek ve Doka Kültür ve Yaşam Akademisi’nde yer alan programları öğrenmek isteyenler Instagram’dan @dokakultur hesabını ya da www.dokakultur.com adresinden web sitesini ziyaret edebilirler. 

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment